Hanwha Q-CELLS ponúka vysoko výkonné moduly s maximálnym zabezpečením zákazníkom vo východnej Európe

Hanwha Q CELLS Co., Ltd ako najväčší svetový výrobca solárnych modulov s vlastne vyrobenými solárnymi článkami vysokej kvality, je jedným z lídrov na fotovoltaickom trhu v Európe. Ako súčasť skupiny Hanwha Group, ktorá patrí medzi 500 najväčších firiem na svete  a medzi Top 10 firiem v Južnej Kórei, je Hanwha Q CELLS silným partnerom pre zákazníkov vo východnej Európe, ktorým ponúka nielen kvalitné, spoľahlivé a všetkými bankami uznávané produkty, ale aj dlhodobé partnerstvá.

 Q-Cells

Q CELLS – je označenie produktovej značky Hanwha Q CELLS, ktorá ponúka na mieru vyrobené solárne moduly a riešenia pre zákazníkov v Českej republike a na Slovensku, určené najmä pre rezidenčný trh so strešnými inštaláciami. 

Polykryštalický solárny modul Q.PLUS BFR-G4.1 s výkonom až 280 Wp ponúka všestranné riešenie ako pre rezidenčných zákazníkov, tak pre inštalácie na  obchodných alebo priemyselných budovách.

Nový vysoko výkonný monokryštalický modul Q.PEAK-G4.1 s výkonom 300 Wp je ideálnym riešením pre obytné budovy s cieľom maximalizovať výkon inštalácie na strechách obmedzených svojou veľkosťou. Všetky Q-CELLS produkty presvedčia mimoriadnymi záručnými podmienkami a najvyšším výkonom vďaka technológii Q.ANTUM. 

Táto patentovaná technológia fotovoltaických článkov umožňuje najlepší výkon Q-Cells modulov za reálnych podmienok - ako pri nízkej intenzite žiarenia, tak pri jasných, horúcich letných dňoch. 

Technológia Q.ANTUM je najpokročilejšia a vylepšená technológia PERC v odvetví, doložená skúsenosťami z výroby viac než 600 miliónov (viac než 3 GW) solárnych článkov vyrobených od roku 2012. 

V kombinácii s Q-CELLS výkonom a inovatívnymi funkciami, ako je technológia Anti-PID, Hot-Spot-Protect a TRA.Q laserové značenie, je Q.ANTUM bezkonkurenčný medzi solárnymi produktmi, pokiaľ ide o vyššie výnosy pre dlhšie časové obdobie, čo nakoniec vedie k maximálnej ochrane investície a zaistenie nižších nákladov na elektrickú energiu na strane zákazníka.


Produkty Q-cells môžete zakúpiť tu:

Česká republika                     : Frankensolar Eastern Europe s.r.o. www.frankensolar.cz

Slovensko                               : Solarny dom s.r.o. www.solarnydom.sk

www.q-cells.com


Foto-zdroj:  Q-Cells

Zdroj: Solárne Novinky

Komentár k článku


Hore

Od 11. 3. 2014
TOPlist