Posledné voľné miesta na konferenciu Smart Energy Forum

do konferencie Smart Energy Forum ostáva presne osem dní. Ak sa chcete posunúť ďalej v odbore akumulácie energie a nových obchodných modeloch v oblasti decentrálnej energetiky, príďte si po tipy a prihláste sa čo najskôr.

 Foto 2844, SEF 2017

Témy tohto ročníka:

  • trendy v akumulácii energie
  • nové obchodné modely
  • zmeny v dotáciách a možnosti vo financovaní
  • nové produkty v oblasti akumulácie energie
  • praktické skúsenosti s prevádzkou nových zdrojov

Kľúčoví rečníci:

  • Európsky Elon Musk“ = Sven Bauer, popredný nemecký expert a šéf najväčšej spoločnosti BMZ Group z Nemecka, ktorá vyrába Li-Ion batérie. Vo svojej prednáške predstaví výhľad vývoja trhu a opíše nové technológie, ktoré prinesú ďalší dynamický rozvoj batériových systémov.
  • Valeska Gottkezástupca Nemeckej asociácie akumulácie energie (BVES). Vo svojej prednáške vás zoznámi s najlepšími praktikami a postupmi pri inštaláciách domácich batérií v Nemecku.
  • Jan Fousek, výkonný riaditeľ Asociácie na akumuláciu a batérie AKU BAT CZ. Bude informovať o aktuálnych výzvach sektora akumulácie energie a jeho perspektívach v Česku.
  • Florian Mayr, partner poradenskej spoločnosti Apricum GmbH z Nemecka. Svetový expert v oblasti akumulácie energie a OZE. Vo svojej prednáške sa zameria na nové obchodné príležitosti v oblasti akumulácie energie. Mnohým dosť možno zmení pohľad na nový biznis v tejto brandži.

Ako novinku sme tento rok pripravili 3 odborné workshopy, kde získate cenné skúsenosti s prevádzkou a optimalizáciou fotovoltických a batériových elektrární.

Súčasťou programu budú 2 odborné workshopy na tému optimalizácie a bezpečnosti batériových a fotovoltických elektrární. Zaregistrovať sa môžete on-line TU.

V rámci Smart Energy Forum sa uskutoční najväčšia výstava rezidenčných batériových systémov v Česku. Verejnosť má na túto výstavu BEZPLATNÝ VSTUP, ale je nutné vopred sa on-line registrovať.

Návštevníci výstavy si môžu okrem batériových systémov prezrieť aj vysokovýkonné solárne panely, inovatívne hybridné fotovoltické meniče a regulátory spotreby energie. Premiéru na výstave bude mať nová generácia fotovoltických meničov HD-Wave od izraelskej spoločnosti SolarEdge, s ktorými môžete priamo nabíjať elektromobil. V neposlednom rade si návštevníci Smart Energy Fora môžu prezrieť a vyskúšať elektromobily.

Na výstavu sa môžete prihlásiť on-line (vstup zadarmo).

Na konferenciu a workshopy sa môžete prihlásiť on-line (spoplatnený vstup).


Obrázek: SEF

 

 

Zdroj: Solárne Novinky

Komentár k článku


Hore

Od 11. 3. 2014
TOPlist