Spoločnosť Renusol zostáva na trhu pod značkou Renusol!

Vážení obchodní partneri,

mnohí z vás už iste viete, že som ako partner skupiny PARI Group prevzal riadenie spoločnosti Renusol Europe GmbH v marci tohto roka. Na základe svojich poznatkov z početných diskusií s vami, našimi zákazníkmi a obchodnými partnermi, som dospel k záveru, že je nutné pokračovať v stratégii poskytovania vysokokompetentného technického poradenstva a tiež ďalších vami oceňovaných služieb.

 Renusol 1

Súčasne pracujem na ďalšom vylepšení nášho servisu: od marca 2017 do súčasnosti som s veľkým nasadením presadil zvýšenie výrobných a skladovacích kapacít. Teraz opäť poskytujeme úroveň dodávok, rovnako ako ste boli v minulosti zvyknutí od spoločnosti Renusol GmbH. V tomto úsilí ďalej pokračujeme.

Renusol 2Okrem toho ďalej rozširujeme ponuku portfólia našich produktov, a to predovšetkým o jednoduché a bezpečné systémy. Tu by som rád spomenul produkt FS 10 EW, ktorý predstavuje obzvlášť ľahký, protišmykový systém pre ploché strechy s orientáciou na východ – západ. Veríme, že tento produkt sa stane vyhľadávaným doplnkom našej stratégie a uspokojí očakávania našich zákazníkov.

Pre technické otázky, kalkulácie alebo prezentáciu našich systémov, prosím, kontaktujte nášho technického poradcu: Štefan Drabant , tel.: 00420 777 223 209, e-mail: stefan.drabant@renusol.com.

Na záver vás chcem uistiť, že budeme pokračovať v poskytovaní vysokého štandardu služieb a produktov špičkovej kvality. Ďakujem vám.


Renusol 3S pozdravom

Alexander Kirsch 

Phone: +49 221 788707-57
E-mail: marketing@renusol.com


Foto: Renusol

Zdroj: Solárne Novinky

Komentár k článku


Hore

Od 11. 3. 2014
TOPlist