Výmena distribučného elektromera môže ohroziť automatizované posielanie údajov do OKTE. Máme riešenie!

Spomenutá situácia platí pre celé Slovensko, aktuálne sa ale týka hlavne Stredného Slovenska, kde spoločnosť SSE-D pristupuje k výmene svojich distribučných elektromerov za nový typ Iskraemeco MT880.

 ANDIS

Je možné, že tento nový elektromer Vaše súčasné zariadenie resp. poskytovateľ služieb nebude vedieť diaľkovo odčítavať, čo by znemožnilo plnenie Vašich zákonných povinností. Keďže služby v tejto oblasti spoločnosť ANDIS ponúka už roky množstvu fotovoltaických elektrární, na podobné situácie sme vždy pripravení a máme pre Vás riešenie.

Naše zariadenie ACM14-RG v prevedení GPRS aj Ethernet preverené štátnou skúšobňou, dokáže odčítavať údaje zo všetkých typov distribučných elektromerov a neustále pridávame podporu ďalších. Podobne ako v prípade modelu Iskraemeco MT880, kde SSE-D naše zariadenie ACM14-RG dokonca uvádza ako vzorové vo svojom oficiálnom návode, ako tieto nové elektromery diaľkovo odčítavať.

Foto 2802, ANDIS2

Vieme teda zaistiť plnú funkčnosť posielania údajov do OKTE aj po výmene distribučného elektromera a ponúknuť komplexné riešenie pre výrobcov elektriny z OZE aj pre MDS prostredníctvom nášho systému M.E.D.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás. Detailnejšie informácie o našom systéme M.E.D. a službách nájdete na webe www.e-metering.sk


Obrázok - zdroj: ANDIS, spol. s r.o. 

Zdroj: Solárne Novinky

Komentár k článku


Hore

Od 11. 3. 2014
TOPlist